У Черкасах до кінця місяця прийматимуть документи на зарахування дітей у 1 клас

Про все (Черкаси)

У Черкасах з 18 квітня до 31 травня триває прийом документів для зарахування дітей до перших класів закладів освіти.

Про це повідомила заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Заяву на зарахування до першого класу можна подавати особисто, електронною поштою, факсом або іншим зручним способом для заявника.

До заяви потрібно додати:

копію та оригінал свідоцтва про народження дитини або документ, що посвідчує її особу;оригінал або копію медичної довідки за формою №086-1/о.

В умовах воєнного стану батькам, законним представникам дитини-переселенця, необхідно надати до закладу освіти один із документів:

довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;довідку про звернення за захистом в Україні;посвідчення біженця;посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист.

Якщо у дитини-переселенця відсутнє свідоцтво про народження або інший документ, що підтверджує особу дитини, її мають зарахувати до закладу освіти.

Якщо в дитини немає свідоцтва про народження, керівник закладу освіти зобов’язаний невідкладно поінформувати орган опіки і піклування за місцем проживання дитини чи місцем перебування закладу освіти, щоб сприяти оформленню свідоцтва.

Також відсутність оригіналу або копії медичної довідки за формою № 086-1/о не є підставою для відмови у зарахуванні дитини-переселенця до закладу освіти. Адміністрації шкіл просять узгодити питання щодо термінів надання медичної довідки з батьками. Але довідка обов’язково має бути надана до початку навчального року.

Додамо, з 1 до 15 червня заяви про зарахування не прийматимуть, проте після 15 червня батьки можуть подавати заяви на вільні місця у закладі освіти.

На карті можна знайти, до якого закладу загальної середньої освіти належить той чи той будинок.