В Черкасах власник білбордів заборгував мільйони міському бюджету

Dzvin.media

У Черкасах приватне підприємство мало борг перед міським бюджетом за користування місцями під розміщення бігбордів у сумі 3,1 млн грн. Інформує пресслужба обласної прокуратури. З метою ухилення від виконання судового рішення про сплату вказаної суми, здійснило продаж свого майна – 124 рекламних засобів типу бігборд пов’язаній з ним іншій юридичній особі.

Зокрема, як з’ясовано з публічно доступних даних декларації представника органу місцевого самоврядування, засновники та керівники обох підприємств є чоловіком та дружиною.

У суді прокурор довів, що спірні правочини вчинені боржником у період настання у нього зобов’язання із сплати заборгованості перед бюджетом, спрямовані на втрату боржником платоспроможності, що вказує на недобросовісність боржника та наявність в угодах ознак так званого фраудаторного правочину.

Господарським судом Черкаської області 10.05.2022 за позовом Черкаської окружної прокуратури визнано недійсними договори купівлі-продажу рекламних конструкцій, кошти від реалізації яких на виконання судового рішення мають бути скеровані до бюджету міста Черкаси.