Чернігівщина: паски і крашанки – на передову

З ініціативи капелана оперативного командування «Північ» отця Антона Панасенка (на фото – перший зліва) зібрано великодні подарунки для воїнів, які захищають Україну. Волонтери, ветерани, діти Гончарівської громади та підприємці торгового парку «Ремзавод» у Чернігові зібрали велику кількість смаколиків.

«Завдяки голові Гончарівської громади Віталію Руднику ми маємо більше, ніж тисячу яєць-крашанок, які варили та фарбували діти та мешканці з Гончарівського. Допомагали нам скрізь, навіть присипку до пасок з Західної України присилали. Ми веземо все в герметичних відрах, аби продукти залишилися свіжими», – повідомив протоієрей Антон.

Гончарівське підключилося не випадково, адже частини Першої Сіверської танкової бригади, які тут базуються, зараз якраз перебувають на лінії зіткнення з російським агресором.

Кілька тисяч пасок напекли ветерани, що займаються підприємництвом, і також передають побратимам. Частину пасок організатори вже доставили у військові частини Чернігівського гарнізону для строковиків. Незабаром великодні смаколики потраплять до воїнів, які виконують бойові завдання  на фронті.

Василь ЧЕПУРНИЙ.

Чернігівська область.

Фото Ігоря БЕРЕЗИНСЬКОГО.