Ні ліцей, ні гімназія: боротьба за чернігівську школу №19 триває
На сесію Чернігівської міської ради, що відбулася вчора, 2 червня, вкотре виносили питання школи №19. Оскільки воно болюче і значуще, до зали прийшли
реформа, школа, Заклад, закон, атака