Чернігівщина: «Сокіл» і «Богатир-FEST» виховуватимуть патріотів

На знімку: засідання обласної координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

Терентій Корінь - одне з забутих імен нашої недалекої історії. Проведення фестивалю його імені - ще один камінь у підмурівок нашої історичної пам'яті, повернення імен забутих героїв Придесення.

Також рада обговорила проведення у закладах освіти області Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" (Джура)", підготовку до щорічного Всеукраїнського патріотичного забігу з легкої атлетики на спомин про загиблих воїнів "Шаную воїнів, біжу за Героїв України" у 2021 році.

Голова координаційної ради, заступниця голови обласної державної адміністрації Олена Дума зазначила: "Обласна програма національно-патріотичного виховання на 2021-2025 роки повинна забезпечити протягом п'яти років реалізацію заходів національно-патріотичного спрямування, насамперед для дітей та молоді. Але будь-яка програма не здатна сформувати та забезпечити національно-патріотичне виховання при формальному підході. Тільки спільними зусиллями ми можемо досягти бажаних результатів та виховати справжніх патріотів України".

Василь ЧЕПУРНИЙ.

Фото Віктора КОШМАЛА.