У Чернігові буде новий штрафмайданчик для автівок

У Чернігові шукають нове місце для штрафмайданчика, де зберігаються вилучені поліцією автомобілі. Про це повідомляє сайт Чернігівської міської ради.

На даний час у якості такого штрафмайданчика використовується ділянка по вулиці Жабинського. Втім площа його недостатня і не відповідає ані фактичній потребі.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко доручив підлеглим знайти прийнятний і для міста, і для поліції варіант вирішення цієї проблеми.

Площа ділянки під такий штрафмайданчик має бути десь 1 – 1,2 га. Місто має облаштувати цей об’єкт і передати Національній поліції, яка буде опікуватися ним надалі – охороняти, обслуговувати тощо. З огляду на порівняно невелику вартість облаштування, треба не зволікати з цими роботами і виконати їх вже цього року.

Як варіант розташування такого майданчика місто вже запропонувало земельну ділянку на вул. Володимира Дрозда.

Принагідно міський голова доручив вивчити питання того, де буде знаходитися штрафмайданчик для автомобілів, які новостворена в Чернігові муніципальна інспекція з паркування буде прибирати з вулиць при неправильній парковці. На думку Владислава Атрошенка, якщо це доцільно, то такий майданчик може знаходитися і окремо від підпорядкованого поліції. Наприклад, на території КП АТП-2528.