На Чернігівщині обманним шляхом переманюють власників землі

У Бахмутському районі на Чернігівщині переманюють пайників землі. Люди віддають земельні ділянки в оренду підприємству “Агро-Дім.” яке має схожу назву з іншою фірмою, різниця лише крапці в кінці назви. 

Про це повідомляє “Прямий”.

У селі Тиниця  сільгосппідприємство “Агро дім.” підписує документи про оренду паїв селян. Місцеві спостерігають їх уже кілька днів.

Один з місцевих жителів повідомив журналістам, що підписав документ про оренду навіть не підписавши договору, при тому що вже мав дійсний контракт з підприємством “Агро дім”.

Керівники новоствореного дзеркального підприємства до справи підійшли з розумом. На фірмі працюють групи, до яких входять землевпорядники, нотаріуси та касири.

“Всім об’явили, що додають проценти за орендну плату, з 12% до 15%. Дають прямо гроші. Ну ми прийшли й підписали, задоволені через збільшення оплати”, – розповідає мешканка села Голінка.

Ходять чутки, що документи, який підписують селяни можуть забрати в них право на власність землі. Крім того, у договорах не враховується інфляція. Коли представники підприємства “Агро дім.” це почули, вони зачинились у кабінеті Голінської сільради.

Представники власниці СП “Агро-Дім” вважають, що такі діє свідчать про спробу великого агрохолдингу захопити їхній земельний банк. Адже за цей час підприємство стало одним з лідерів аграрного ринку Чернігівщини. Після переходу вже загиблого власника Валерія Давиденка на держслужбу, “Агро-Дім” перейшов у власність родини. Підприємство належало матері Давиденка Валентині Миколаївні.

“Цим скористалась група компаній” Кернел групп”, власником яких є олігарх Андрій Варевський, який встановив корпоративне управління над компанією “Агро-Дім”,  – розповідає дружина покійного Давиденка.

Детальніше дивіться у відео:

Також слідкуйте за “Прямим” у Facebook, Twitter, Telegram та Instagram.