Зона відпочинку у кожен мікрорайон: у Прилуках одночасно облаштовують чотири міні-парки, один вже завершили

У чотирьох мікрорайонах Прилук (військове містечко №12, Рокитний, Цетральний та Мятно-дослідної станції) одночасно облаштовують чотири зони відпочинку: вимощують тротуарну плитку, встановлюють освітлення, планують супутню паркову інфраструктуру. Відповідні роботи вже завершено біля Скверу Вічної Слави.

Йдеться у сюжеті КП ТК "Прилуки".

"На сьогодні завершені роботи по вул. Київській, в районі школи №2, поблизу Сквера Вічної Слави: влаштована там тротуарна плитка, встановлені лави для відпочинку, встановлена підсвітка. У в\м №12 влаштована зона відпочинку: прокладена тротуарна плитка і на наступному тижні будем встановлювати зовнішнє освітлення та встановлювати лави. Те ж саме стосується мікрорайону Рокитний: на сьогодні влаштовано 320 кв. м тротуарних доріжок і плануємо облаштувати зовнішнє освітлення та встановити лави для відпочинку" - розповів начальник ЖКГ Прилуцької міської ради Олег Созінов.

Іще дві зони відпочинку незабаром з'являться у мікрорайоні Мятно-дослідної станції, по вул. Козачій та у Цетральному, по вул. Вокзальній. Наразі там триває вимощення тротуарної плитки - понад 700 кв. м на двох.

Нагадаємо, в цьогорічних планах управлінської команди міста облаштувати сім таких зон відпочинку.