Три рекорди швидкості: під Черніговом гасали на мотоциклах (ВІДЕО)

Три рекорди швидкості на мотоциклі встановили 11 вересня біля Чернігова. Місцевий житель Юрій Галаган встановив перший офіційний національний рекорд в одиночному заїзді на байку. Його друг – британець Алек Філліпс разом із Ольгою Фатюк побили світовий рекорд швидкості з пасажиром.

Про це повідомляє «Суспільне Чернігів».

Для встановлення рекорду на 4 години перекрили 5 км траси Київ – Чернігів – Нові Яриловичі. На цій ділянці через кожні 400 м чергували люди з групи підтримки. Слідкують, щоб трек був чистим.

На старті – «швидка», пожежники та поліція. Рекорд фіксуватиме спеціальний пристрій.

Кожен мотоцикліст має кілька спроб. На результат може вплинути будь-що, кажуть водії. Вітер, спека, пальне.

На першому заїзді Юрію вдається розігнатися до 319,8 км/год. Це на 20 км менше, аніж він планував.

Із першої спроби Алек та Ольга б‘ють власний національний та світові рекорди – 295 км. Алек оцінює свій результат як надзвичайний. Однак планує підвищити його на наступному колі.

Під час парного заїзду через велике навантаження на передньому колесі мотоцикла Алека стерлася шина. Продовжувати із нею було б небезпечно.

Юрій вирішує не продовжувати на своєму мотоциклі. Поза камерою говорить, не бачить в цьому сенсу. Механіки вирішують зняти переднє колесо з його байку та поставити його Алеку для другої спроби.

Представник Національного реєстру рекордів Віталій Зорін реєструє усі три рекорди: національний та світовий рекорд швидкості на мотоциклі з пасажиром, і національний рекорд швидкості в одиночному заїзді.

* * *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.