У Чернігові оголошено надзвичайний стан: газу нема для 8 бюджетних закладів

Час Чернігівський

Міська Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення, яким неможливість початку опалювального сезону у восьми бюджетних закладах міста через відсутність природного газу класифікована як надзвичайний стан. НАК «Нафтогаз» після цього забезпечить необхідні ліміти газу.

Про це повідомляє прес-служба міської ради з посиланням на заступника міського голови Віктора Геращенка.

«У Чернігові в групі бюджетних закладів, які мають окремі газові котельні або побутові котли і тому мають купувати газ окремо - Територіальний центр соціального обслуговування Новозаводського району м. Чернігова, КНП «Сімейна поліклініка» (на Рокоссовського, 47), КНП «Міський стоматологічний центр», Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми та молоддю, дві бібліотечних філії та дитсадок №66. Останній з цих об'єктів є найбільш вразливим, тому його котельню для убезпечення в майбутньому від подібних ситуацій зараз юридично передають з відання управління освіти в цілісний майновий комплекс, який орендує в міста і для якого закупає газ АТ ОТКЕ», - йдеться в інформації міськради.

З 11 жовтня мають дати тепло в домівки чернігівців та бюджетним організаціям, а саме: 1284 житловим будинкам, 52 дитсадкам, 32 школам, 9 лікарням та іншим об'єктам.

Джерело: Час Чернігівський