Прилуцькі поліцейські допомогли розшукати зниклих дітей

Priluki.city

Протягом останніх вихідних до Прилуцького районного відділу поліції надійшло два повідомлення про зникнення неповнолітніх хлопців 14 та 15 років. Проведеними першочерговими заходами поліцейські встановили зниклих. Дітей повернули в родини.

Поліція Прилуцького району повідомляє: при отриманні кожного такого повідомлення про зникнення дитини до їх пошуку залучається максимальна кількість правоохоронців. Такі звернення перебувають на контролі керівництва райвідділу.

Відразу поліцейські вживають першочергові заходи щодо встановлення їх місця перебування. Орієнтування отримують всі служби поліції – екіпажі патрульної поліції, ювенальні поліцейські, кінологи, превентивні співробітники.

«Нагадуємо, що відповідно до статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей), карається штрафом від 850 до 1700 гривень. Поліція закликає дорослих приділяти належну увагу своїм дітям та забезпечувати постій контроль за місцем їхнього перебування. Ви повинні знати куди та з ким йдуть ваші діти.»- йдеться у повідомленні