З початку року на Полтавщині стягнули понад 247 мільйонів гривень аліментів

Кременчуцька газета

Цього року показник стягнення заборгованості по аліментах на 85 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

З початку 2021 року у примусовому порядку державні виконавці Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції стягнули майже 567 мільйонів гривень аліментів. Про це повідомляють Новини Полтавщини.

На Полтавщині батьки під впливом правових механізмів повернули понад 247 мільйонів гривень дитячих коштів, на Сумщині – більше як 167 мільйонів гривень та близько 152 мільйонів гривень аліментів отримала малеча Чернігівщини.

Як повідомили у Північно-Східному міжрегіональному управлінні Мін’юсту, цього року показник стягнення заборгованості по аліментах на 85 мільйонів гривень більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

«Головним засобом у переконанні неплатників залишаються правові санкції, завдяки яким особа не може вільно розпоряджатися своїм майном та коштами на банківських рахунках, а також обмежується у деяких свободах, а саме у праві – виїзду за кордон, керування транспортними засобами, користування зброєю та полювання», – зазначила Ірина Свистун.

За матеріалами Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції