У Прилуках заслужений художник України презентував свої картини

Priluki.city

12 жовтня в читальній залі міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти відбулось відкриття виставки заслуженого художника України, члена Спілки Художників України Віктора Шульги "Пора журливих дощів".

Повідомляє Прилуцька міська центральна бібліотека імені Любові Забашти

Виставка у Прилуках стала продовженням серії робіт про осінь, частина яких уже презентувалась в Києві у 2013 році. Більшість із цих картин "розлетілися" по приватних колекціях в країнах Європи.

На виставці представили олійні роботи, виконані за останній період перебування художника на хуторі Високе. Це пейзажі пізньої осені в кольоровій гамі, яку відчуває в цю пору автор виставки.

Із персональною виставкою художника прийшли привітати колеги по мистецькому цеху, друзі дитинства, шанувальники його творчості. Із вітальним словом виступила начальник відділу культури Катерина Мовчан, член СХУ Петро Мироненко, прилуцькі художники Анатолій Риженко, Катерина Кантур, директор бібліотеки Людмила Зубко, директор Прилуцького краєзнавчого музею імені В. Маслова Тетяна Зоць та ін.

На зустрічі говорили про індивідуальні мистецькі прийоми та техніки виконання робіт, про мистецтво і вибір кожної людини власного шляху та важливість присутності відчуття краси в житті людини.

На закінчення автор виставки подарував присутнім українську народну пісню.