У Прилуках магазини, які продають алкоголь після 22:00 або неповнолітнім можуть позбавити ліцензії

Priluki.city

Контроль за реалізацією спиртних напоїв після 22:00 та неповнолітнім особам у Прилуках обговорили під час координаційної ради по розвитку підприємництва. На ній також йшлося про перспективи зменшення податкової ставки для підприємців другої групи, обов'язкового впровадження касових апаратів на всіх торгівельних майданчиках та підвищення вартості проїзду на автобусних маршрутах громадського користування.

Інформують КП ТК "Прилуки"

Так, присутні на координаційній раді направили звернення до правоохоронців та Держпродспоживслужби із рекомендацією перевірити торгівельну сферу Прилук на предмет реалізації алкоголю після 22:00 чи неповнолітнім та відповідно відреагувати при виявленні таких фактів.

"Також щодо власників магазинів, де були зафіксовані, і де будуть зафіксовані факти реалізації спитрних і слабоалкогольних напоїв дітям до 18-ти років або реалізація спиртних напоїв після 22-гої години саме в магазинах. То будуть направлятися відповідні звернення і до фіскальних обласних органів щодо позбавлення ліцензії власників торгових обєктів на продаж спиртних напоїв" - сказав заступник міського голови Олександр Сивенко.

На порядку денному зібрання стояли також питання перспективи зменшення податкової ставки для підприємців другої групи, обов'язкового впровадження касових апаратів на всіх торгівельних майданчиках та підвищення вартості проїзду на автобусних маршрутах громадського користування.

"Перевезення здійснюють приватні підприємці, які впровадили 7 гривень загальноміський тариф із липня місяця, зараз вже мова йде і вже була зустріч минулого тижня про 9 гривень. Ну у звязку із значним здорожчанням газу-метану" - пояснив Олександр Сивенко.