У Прилуках утеплять ліцей №7: розпочали із даху

Priluki.city

Комплекс заходів із капітального утеплення (термомодернізації) Прилуцького ліцею №7 розпочали із заміни даху. Загальна сума проекту - 8 млн. гривень, інформує ТК "Прилуки".

"Таким чином міська рада взяла курс на виконання ремонтів загальноосвітніх шкіл нашого міста", - розповіла міський голова Ольга Попенко.

Відповідні роботи, за грантові кошти, нещодавно завершили у школі №13, нині ж - розпочали у ліцеї №7. З поміж інших закладів освіти Прилук його обрали через високі навчальні рейтинги та участь у загальнодержавних педагогічних експериментах.

Загальна вартість термодернізації ліцею №7 складає близько 8 млн. гривень, із них понад 3 млн. використають на будівництво нового даху. Як пояснив начальник ЖКГ Олег Созінов, - це кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток, які місто отримало за сприяння нардепа Бориса Приходька.

"Навіть на сьогодні, левова частина, це близько 50 % ще не надійшли, а згідно фінансових розписів надійдуть на рахунки міської ради в грудні місяці. А сама процедура тендерних торгів проводилася два рази - перша проводилася у вересні, нажаль вона не відбулася, так як не було учасників. Ми відразу пішли у другу процедуру, в жовтні провели і в листопаді уклали відповідний договір на виконання", - сказав він.

Так, виконавцем робіт визнано ПП "Стимул", технічний нагляд здійснюватиме фізична особа-підприємець Олександр Ковтун.

Проект тривати у два етапи.

"Розпочинаємо роботи по утепленню і капітальному ремонту даху, друга черга це утеплення стін школи, буде заменено вікна, будем обговорювати із депутатами по розробку ПКД по облаштування прилеглої території", - розповіла Ольга Попенко.

Прилуцький ліцей№7 складається із двох корпусів, у даному навчається старша лінка (5-11 класи) - це близько 400 дітей. Будівля складається із трьох прибудов, які зводилися у різний час: найстарша - 1948, найновіша, так само як дах, - на початку 2000-х.

"У пропозиціях, які подаються кожного дня бюджетні пропозиції подається вже близько 6 років. Коли робився дах, то не було враховано виступи такі щоб на стіни не попадала вода. І школа знаходиться в центрі, як по мені, вона повина бути, перш за все презентабельна", - додав директор ліцею Володимир Зуб.

По завершенні робіт із утеплення біля закладу планують облаштувати повноцінне шкільне подвір'я зі спортмайданчиками та відповідною інфраструктурою.

Фото: ілюстративне