У центрі Киїнки триває ремонт мосту за президентською програмою

Час Чернігівський

Оновлення штучної споруди входить до комплексу робіт з ремонту дороги. Як інформує Служба автомобільних доріг у Чернігівській області, міст заасфальтований, що дозволяє відкрити проїзд транспорту в обох напрямках. Довжина мосту – 12 метрів.

Побудований в 1973 році, матеріал – залізобетон. Ремонт бетонних поверхонь опор та прогонової будови уже завершено. Далі дорожники робитимуть мостове полотно. Нині вже укладений асфальтобетон, проводяться зварювальні роботи на пішохідній зоні.

Нагадаємо, по селу Киїнка ремонтується 3,7-кілометрова ділянка траси Р-69 Київ – Вишгород – Десна – Чернігів в рамках Програми президента України «Велике будівництво». Це відрізок від Чернігова до перехрестя з дорогою М-01 Київ – Чернігів – Нові Яриловичі.

На об'єкті продовжують облаштовувати інфраструктуру для пішоходів та громадського транспорту. Робочі встановлюють бортові камені, укладають тактильну плитку. Вздовж проїзної частини робиться пішохідна зона, якої раніше по населеному пункту не було. Поблизу школи зроблений пішохідний перехід з острівцем безпеки. По селу встановлюються опори зі світильниками.