На об’їзній дорозі Прилук триває реконструкція. Фото

Час Чернігівський

На ділянці 2 км дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка поблизу Прилук в рамках програми Президента України "Велике будівництво" проводяться роботи з реконструкції. Тут на відстані в кілометр розташовані одразу дві штучні споруди: шляхопровід через залізницю та міст через річку Удай.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернігівській області, мостові роботи практично завершені. Нині дорожники укріплюють земляні укоси. Також заплановано оновлення усієї перекритої ділянки дороги.

Вздовж шляхопроводу продовжують зводити габіони (різновид огороджувальних конструкцій, виготовлених з міцної металевої сітки, що заповнюється кам'яним матеріалом). Це необхідна міра для зміцнення крутих схилів земляного полотна на підходах до штучної споруди.

На мосту через Удай земляні схили на підходах до мосту зараз бетонують.

Лише по завершенню робіт з укріплення підрядник зможе ремонтувати саму дорогу. Нове покриття проїзної частини буде влаштовуватися з поширенням. Наразі проведено дефрагментацію бетонних плит шляхом зняття внутрішніх напружень. Також проводяться земляні роботи.

На час ремонту рух цією ділянкою дороги Н-07 Київ - Суми - Юнаківка закрито. Об'їхати можна за маршрутом:

- Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин (ділянка Прилуки - Монастирище);

- Т-25-27 Бобровиця - Свидовець - Новий Биків - Ічня (ділянка Монастирище - Ічня);

- Р-68 Талалаївка - Ічня - Тростянець Сокиринці - /Н-07/ (ділянка Ічня - Сокиринці).

До речі, дорога Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки, що раніше була в маршруті об'їзду, з листопада 2021 року в районі села Івангород закрита. Тут ремонтують аварійний міст.