Чернігівські депутати не дослухалися вимог своїх виборців

Біла хата

На пленарному засіданні Чернігівської міської ради, що розпочалася 25 листопада, депутати не пішли назустріч бажанням громадськості й не вилучили з порядку роботи сесії питання щодо надання дозволу для Фонду комунального майна на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 3,5 га і будівлі Центру туристично-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю в парку «Ялівщина».

Перед початком роботи сесії біля приміщення міськради зібралися містяни, які вимагали від своїх депутатів зняти з порядку денного питання «дерибану» території парку «Ялівщина». І якщо спочатку представникам громадськості не дозволяли пройти до зали, то дещо пізніше міський голова дав вказівку кількох громадян пропустити до зали.

Цікаво, що перед прийняттям рішення (вилучати, чи ні це питання з порядку денного) Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко навів приклад деяких європейських країн, зокрема, Німеччини, де виборці просто так, за його словами, не можуть прийти на сесію. У нас, на думку голови, така можливість є — на сесію допущені представники громади. На що громадський еко-активіст Сергій Безбородько сказав, що «там», за кордоном, депутати з іншим менталітетом і служать громаді. Іншими словами, вони не продають інтересів своїх виборців. У нас же, як показує сьогоднішнє рішення, не всі депутати є виразниками й справжніми представниками громади Чернігова. Але попереду ще - обговорення (якщо воно буде) цього питання на сьогоднішній сесії. Звичайно, не варто розраховувати на те, що обранці від громади приймуть рішення на благо своїх виборців.

Нагадаємо, що на сьогоднішнє пленарне засідання Чернігівської міської ради винесено питання надання дозволу для Фонду комунального майна на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 3,5 га і будівлі Центру туристично-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю по вулиці 77 Гвардійської дивізії, 7 (територія комунального заклааду«Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина», який засновано у 2014 році.

Будівля центру дитячого туризму, що навмисно не отримувала належного фінансування, буде «продана» разом із прилеглою територією.

Цікаво, що один з міських телеканалів, підпорядкованих міському голові, почав «крутити» відеоролик, в якому нинішній директор центру дитячо-юнацького туризму Чернігівської міської ради Олександр Гаврилей каже про незадовільні умови в центрі, який розташований на території парку «Ялівщина», а своє приміщення за іншою адресою, навпаки, вихваляє. «Освітній процес в Ялівщині — неможливий», — зазначив він.

Натомість екс-працівник (викладач-методист, тренер) цього центру в Ялівщині Владислав Кириченко, який звільнився півтора року тому, говорить про те, що в приміщенні, в якому директором є Олександр Гаврилей, незадовільні умови взагалі для перебування дітей. «Там туалети страшні, умови жахливі й для занять...», — підкреслив Владислав Кириченко.