На Прилуччині інвентаризують водний фонд

Priluki.city

У семи територіальних громадах Прилуцького району проведено перше засідання комісії з інвентаризації водних об’єктів, що знаходяться на територіях цих громад: обговорили організаційні питання процесу, проаналізували перспективи безхазяйних гідротехнічних споруд, окремих водних об’єктів та прийняття їх на баланс органами місцевого самоврядування, визначилися у розбіжностях по кількості водних об’єктів, повідомляє Прилуцька районна державна адміністрація.

Наразі інвентаризацію водних об’єктів проведено Талалаївською, Срібнянською, Линовицькою селищними радами та затверджено відповідні форми.

До роботи долучилися провідний інженер з використання водних ресурсів Прилуцької експлуатаційної дільниці Деснянського БУВР Ірини Борисенко, головний спеціаліст відділу №1 управління у Прилуцькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області Наталії Бербушенко.

В підсумку в. о. голови районної державної адміністрації Володимир Чернов акцентував увагу на дотриманні термінів проведення інвентаризації водних об’єктів, що знаходяться на території громад та приведенні у відповідність діючих договорів оренди водних об’єктів, де орендодавцем виступає Прилуцька районна державна адміністрація.

Фото: ілюстративне