Екс-губернаторка Коваленко вперше показала на загал доньку. ФОТО

Час Чернігівський

Перша жінка-очільниця Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко оприлюднила на власній сторінці у фейсбуці світлину доньки Марії. Дівчинці 11 січня виповнився рік.

«Марічці рік! І рік нашого батьківства! Нові грані цікавого і насиченого життя! ???❤️❤️❤️», - підписала світлину Анна Коваленко.

Фото одразу зібрало декілька сотень лайків та з сотню вітальних коментарів від чималої кількості українських та чернігівських віпів, серед яких екс-речниця президента України Юлія Мендель, народна депутатка Ірина Геращенко, екс-заступник міністра МВД та герой мемів Зорян Шкіряк, голова Держтуризму Мар‘яна Олеськів тощо.

Усі зичили матері та дитині гараздів. Юлія Мендель не втрималася від жартів:

«Ну ділова дитина росте, одразу видно! ? Хай буде здорова і щаслива!».

Марія Русланівна Хомчак народилася 11 січня 2021 року в родині тоді ще очільниці Чернігівської ОДА Анни Коваленко та головнокомандувача Збройних сил України Руслана Хомчака. До речі, ім‘я Марія носила й бабуся дівчинки - матір генерал-полковника Хомчака Марія Йосипівна, яка пішла з життя у грудні 2020-го.

За 7 місяців після народження доньки Анна Коваленко склала повноваження голови ОДА. Незадовго до її звільнення пішов з посади Головнокомандувача ЗСУ і її чоловік Руслан Хомчак. Нині він працює заступником голови РНБО.