На Буковині громада купляла газ за завищеними цінами

Відповідно до цих документів громада платила за газ завищену ціну. Відтак прокурори звернулися до суду з позовом про визнання недійсними цих угод. Про це пише ІА АСС з посиланням на пресслужбу Чернівецької обласної прокуратури.

Так, прокурори встановили, що у 2018 році Юрковецька сільська рада уклала договір з товариством з обмеженою відповідальністю щодо поставки природного газу.

«Згодом, сторони  уклали ще 12 додаткових угод, відповідно до яких ціну на газ збільшено на 10 %. При цьому жодних підтверджуючих документів про вивчення коливання цін на ринку природного газу не виявлено», - йдеться у повідомленні пресслужби відомства.

Відтак, Чернівецька окружна прокуратура звернулась до Господарського суду Чернівецької області з позовною заявою про визнання недійсними угоди, укладених між ТзОВ та Юрковецькою сільською радою Чернівецького району, якими неправомірно збільшено ціну на газ.

Отримуйте новини в Telegram

Прокуратура вимагає, щоб товариство з обмеженою відповідальністю повернуло сільській раді майже 300 тис грн. безпідставно освоєних  бюджетних коштів.