Біля парку «Жовтневий» у Чернівцях облаштують ще одну парковку

Під час засідання виконавчого комітету Чернівецької міської ради здійснили перерозподіл видатків бюджету. Зокрема, 685 тисяч гривень, які були передбачені для утриманні і розвитку автомобільних доріг, виділили для будівництва нової парковки біля центрального входу у парк «Жовтневий».

Про це пише ІА АСС із посиланням на трансляцію засідання виконкому.

Під час обговорення питання порядку денного щодо перерозподілу видатків бюджету Чернівецької міської територіальної громади на 2021 рік доповідач повідомив, що 685 тисяч гривень планують передбачити на облаштування парковки зліва від центрального входу в парк «Жовтневий».

Отримуйте новини в Telegram

Доповідач зазначив, що цей об'єкт включений у програму «Комфортне місто», є локальний кошторис на цю суму і мова фактично іде про перерозподіл наявних бюджетних грошей між різними джерелами видатків в межах одного департаменту.

У членів виконкому виникло чимало запитань. Зокрема, щодо розмірів самої парковки, на скільки паркомісць вона буде розрахована, чи не забагато грошей виділяють для такої невеличкої території, чи усі необхідні дозволи отримані для будівництва парковки на території садово-паркової зони.

Читайте також всі новини Чернівців.

Тому перед голосування по суті питання, члени виконкому проголосували за протокольне доручення департаменту ЖКГ ознайомити усіх із деталями такого будівництва парковки, надати Генеральний план із нанесеними межами парку. За це рішення, як і за подальший перерозподіл видатків бюджету проголосували 9 із присутніх на засіданні 10 членів виконавчого комітету. Оксана Драчковська утрималася при голосуванні за протокольне доручення та не голосувала за перерозподіл видатків бюджету.