Безкоштовно проведуть стерилізацію безпритульних собак у Чернівцях

У Чернівцях з 7 по 25 червня 2021 року працює мобільна ветеринарна клініка та команда кваліфікованих фахівців від міжнародного благодійного фонду «Four Paws». Вони проводитимуть стерилізацію безпритульних та домашніх безпородних собак чернівчан – безкоштовно.

З понеділка по четвер працюватимуть ловці на спецобладнанні, які можуть забрати тварин на стерилізацію власним транспортом. В п‘ятницю – тварин необхідно привезти самостійно.

Для запису на стерилізацію тварин необхідно зателефонувати за номером: +380 (67) 921 22 89.

Як повідомляють на офіційному сайті міської ради Чернівців, під час стерилізації використовуються високоякісні ветеринарні препарати – медикаменти та седативні препарати, кращі європейські хірургічні методики, тому операційний шов під час стерилізації мінімальний (до 1 см) і тварина досить швидко повертається до звичайного життя.

Стерилізація собак продовжує життя тварині в середньому на 2 роки, адже мінімізується ризик розвитку піометрита та інших онкозахворювань. Тварини отримують також комплексну високоякісну вакцину від ряду хвороб, в тому числі й від сказу. Окрім того, буде проведене чипування тварин.