Судитимуть буковинця, який намагався вбити рідного брата

За процесуального керівництва  Глибоцького відділу Чернівецької окружної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт відносно 52-річного жителя Глибоки за фактом замаху на умисне вбивство (ч. 3 ст. 15, ч.1 ст. 115 КК України). Про це пише Глибока.інфо.

За даними слідства, 02 квітня 2021 року, чоловік, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння за місцем свого проживання, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, завдав своєму 57-річному брату декілька ударів сокирою по голові. Потерпілий чинив опір та зумів втекти з місця скоєння злочину, таким чином зберіг собі життя.

Відповідно до висновків судово-медичної експертизи йому було спричинено тілесні ушкодження у вигляді рани потиличної ділянки, рубленої рани голови, злам лівої тім’яної кістки та струс головного мозку.

Обвинувачений раніше відбував покарання у місцях позбавлення волі за умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони ( ч.2 ст. 118 КК України) та розбій, поєднаний з проникненням у житло (ч. 3 ст. 187 КК України).