Зробили понад половину робіт: у Чернівцях триває ремонт Хотинської

Так, на вул. Хотинській вже облаштували підземні мережі та стелять нижній шар асфальтобетонного покриття. Останні роботи планують завершити до 1 серпня цього року. Про це на пресконференції розповів начальник відділу технічного нагляду за капітальним будівництвом при департаменті ЖКГ Чернівецької міської ради Руслан Сакало, пише ІА АСС.

«Ми вже відфрезеровуємо шар асфальтобетонного покриття, доходячи до кільця на дріжджзаводі. Роботи йдуть чітко й впевнено. Якщо говорити про недоліки, то варто зазначити, що зараз капітально ремонтується дорожня інфраструктура площею понад 100 тис. кв. м, і обов’язково перед завершенням облаштування нижнього шару асфальтобетонного покриття комісія все обстежить. У разі виявлення недоліків підрядник своїми силами і засобами буде переробляти ці ділянки», - зазначив посадовець.

Чому затримуються ремонт?

За словами Руслана Сакало, під час ремонту вже освоїли майже 50 млн. грн.

Серед основних причин затримок у роботі ремонтників, начальник відділу технагляду називає трафік вулицею, яка ремонтується.

Дивіться нас на YouTube

«І цей трафік чогось збільшується, - каже Руслан Сакало. - Хочу зауважити, що в місці, де вже є нижній шар асфальтобетонного покриття, до «Епіцентру», то там вже досить просторо їхати. Ще один момент - на вул. Енергетичній є велика кількість підземних мереж і комунікацій, про які навіть балансоутримувачі не знають. Там, як на мінному полі, і роботи будуть вестися дуже акуратно, оскільки багато речей прийдеться робити вручну».

Коли планують завершити роботи?

Враховуючи погоду та інші чинники, Руслан Сакало запевняє, що до 1 серпня ремонтники зможуть  покласти нижній шар асфальтобетонного покриття.

«Всі інші питання – облаштування бордюрної лінії, тротуарів тощо, то вони будуть вестися вже після цього. Можливо, до кінця року ми впораємося», - додав начальник відділу.