Буде платити: апеляцію священника УПЦ, який п'яним керував автомобілем, обзивав «хохлом і бандерівцем» та погрожував «пустити кулю в лоб», не задовольнили

Рішення Глибоцького районного суду, яким водія оштрафували на 17 тисяч гривень та позбавили водійських прав на один рік, залишили у силі.

У Чернівецькому апеляційному суді не задовільнили скаргу захисників священника УПЦ, який п'яним керував автомобілем, а під час затримання поліцією кричав про неповагу до України та обзивав депутата Чернівецької районної ради «хохлом і бандерівцем» та погрожував йому «пустити кулю в лоб».

Рішення суду першої інстанції залишили у силі. Про це повідомляє кореспондент ІА АСС із посиланням на відеотрансляцію засідання суду, яке оприлюднила на своїй сторінці у Фейсбуці журналістка Галина Єреміца.

«... апеляційну скаргу захисника залишити без задоволення, а постанову Глибоцького районного суду щодо Савки - без змін», - зачитав постанову суду головуючий на засіданні суддя.

Він зазначив, що ця постанова є остаточною та оскарженню не підлягає.

На прохання журналістки прокоментувати рішення апеляційного суду, захисник священника сказав, що жодних коментарів із цього приводу не дає.

Нагадаємо, священник, якого засудили за п'яне кермування, подавав апеляцію на рішення Глибоцького районного суду. Натомість у суді звернулися до СБУ щодо висловів священника про Україну, її церкву та громадян.

Джерело: https://acc.cv.ua/