Чернівецькому художньому музею подарували твори Ореста Криворучка

Сьогодні, 10 червня 2021 року, в Чернівецькому художньому музеї відбулася презентація художніх творів Ореста Криворучка та Володимира Гамаля, подарованих родиною та благодійним фондом "Кращим бути".

- На цьому заході ми вперше представляємо роботи, які подарували музею не автори, або їхні родини. Як правило, останнім часом саме таким шляхом поступають твори до Чернівецького художнього музею. А ось благодіяння, ось такі подарунки для музею, при чому 10 творів найвидатніших буковинських митців - О. Криворучка та В. Гамаля, то це така подія в нас вперше в музеї відбувається, - розповіла авторка проєкту, завідувачка науково-освітнього відділу Чернівецького художнього музею Лариса Курущак.

З її слів, дані художні твори стануть частиною виставкового проєкту "Літературно-мистецька Буковина" та буде сформована експозиція в рамках тематики "Буковинські письменники у творах художників".

- Мені дуже приємно, що твори відомих буковинських митців будуть жити, будуть використовуватися і для наших екскурсоводів, і для тих людей, які будуть приїжджати в Чернівці, - зазначила Оксана Лелюк, виконавча директорка благодійного фонду "Кращим бути".

Фото та відео Артема КОЗМЕНКА