У «Містосервісі» пояснили, чому у Чернівцях не покошена трава

У «Містосервісі» пояснили, чому у Чернівцях не покошена трава.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на начальника комунального підприємства "Містосервіс" Романа Никифорука.

Зарослі з трави у Чернівцях планують покосити за два тижні. А проблеми виникли через непорозуміння з управлінськими компаніями.

"Через те, що не проведений тендер, виконання певних видів робіт здійснюють через договір з комунальним підприємством "Містосервіс". До цього часу приватні компанії отримували відшкодування саме так. Така ж процедура мала би відбуватися і цьогоріч. Але управлінські компанії відмовилося співпрацювати. Вони всі домовилися, з дев’яти управлінських компаній, п’ять не захотіли прибирати і косити", – пояснює Роман Никифорук.

Роман Никифорук погоджується, що місто заросло травою і каже, що ситуацію намагаються виправити.

"До косіння залучаємо сторонніх людей і за два тижні плануємо вирішити це питання. Ми не були готові до такої ситуації. Розраховували на співпрацю управлінських компаній, як і в минулі роки, але так не вийшло. Нам не вистачає ресурсів, тому до косіння залучаємо сторонніх людей за трудовими договорами. Шукаємо їх через оголошення, у службі зайнятості", – сказав Роман Никифорук.

За словами керівника комунального підприємства, деякі управлінські компанії все ж продовжили свою роботу. Зокрема Садгору обслуговує фірма "Санбудсервіс", яка погодилася на співпрацю. На Калічанці косить і прибирає ТОВ “Вайт Лаіонс”.

Найбільші проблеми з косінням трави на вулиці Героїв Майдану (збоку податкової служби), на вулицях Комарова, Підвенно-Кільцевій, бульварі Героїв Крут і Головній.

В управлінських компаній своє пояснення, чому у місті не косять траву. Керівник управлінських компаній "Мегаполіс 2005" та "Житлосервіс" Тарас Меленчук каже, що на ці роботи у них немає грошей.

"Ми чотири місяці прибирали місто без жодних договорів, ніхто за це не розрахувався. Проблеми з проведенням тендерів у нас є впродовж останніх чотирьох років, але цього року вони затягнулися", – каже Тарас Меленчук.