Оплатити паркування в Чернівцях можна буде за допомогою QR-коду

Сьогодні, 10 червня 2021 року, в Чернівецькій міській раді розповіли про способи оплати за паркування автомобілів, які діятимуть в місті.

- Одним із завдань, яке перед нами стояло - розробити сучасну систему для оплати паркування у місті Чернівці. І щоб ця сучасна система онлайн була інтегрована з системою контролю оплати паркування. Для того, щоб чернівчани, гості міста не мали штрафних санкцій неоправданих та неправомірних, щоб все відбувалося зручно і прозоро, - розповів Михайло Шкурей, член робочої групи з розробки системи паркування в Чернівцях.

Система оплати за паркування розробляється в рамках Концепції розвитку сфери паркування в місті Чернівці.

- Методи оплати, які будуть в місті використовуватися - це класичні методи: паркомати і платіжні термінали, яких в нас дуже багато. І більш сучасні методи: переходу по QR-коду на платіжну сторінку, а також мобільний додаток, який зручний тим, що людина може оплачувати своє паркування не виходячи з автомобіля, - додав Михайло Шкурей.

Наразі розробники тільки тестують систему оплати паркування на мобільних пристроях різних виробників та на різних операційних системах. Планується, що розраховуватися новітніми методами можна буде з 1 серпня 2021 року.

Фото та відео Артема КОЗМЕНКА