Стартував конкурс на посади директорів чернівецьких шкіл

Перший етап конкурсу – це тестування та вирішення ситуаційних завдань. Про це під час прямого етеру на Facebook розповів заступник Чернівецького міського голови Юрій Лесюк, пише ІнформАгентство АСС.

«На конкурс подалися 44 претенденти. Зараз вони складають тестові завдання. Хочу наголосити, що конкурс буде прозорим і справедливим. До прикладу, кандидати зараз працюють над тестами, як це роблять учні. Ми видали пронумеровані закодовані листи, там немає їх прізвища, лише код. Тільки конкурсна комісія при аналізі відповідей побачить, хто як відповідав. А до того ніхто не знає, чия це робота та чиї це відповіді», - розповів посадовець.

Під час другого етапу конкурсу кандидати публічно презентують перспективні плани розвитку загальної середньої освіти. Цей етап триватиме з 15 по 18 червня та з 22 по 23 червня.

Отримуйте новини в Telegram

«Деякі кандидати залякують конкурентів»

Нагадаємо, раніше начальниця управління освіти Чернівецької міської ради Ірина Ткачук повідомила, що містом активно ширяться чутки про те, що результати конкурсів відомі наперед, а конкурсні завдання вже «куплені» та «продані» і змісту в самому конкурсі немає.

«Більше того, окремі кандидати дозволяють собі залякувати своїх конкурентів чи ширити думки про те, що вони вже є переможцями. У відповідь хочу категорично заявити, що конкурс буде проведено максимально прозоро, з дотриманням всіх необхідних процедур! (...) Тож, закликаю учасників до чесної конкуренції, адже саме ви є прикладом для наших дітей! І переконана, що наші школи повинні отримати найкращих директорів, які не тільки є фаховими, але і «живуть» ними», - написала головна освітянка міста.