У Чернівцях невідомі зруйнували огорожу у сквері навпроти університету

У сквері навпроти Чернівецького національного університету невідомі зруйнували огорожу. Впали стовпці та металева секція паркану.

Про це на сторінці у Facebook повідомив заступник міського голови Василь Зазуляк.

Паркан мають відремонтувати, його оглядають співробітники тресту зеленого господарства. Також вони викликали поліцію, сказала Суспільному прессекретарка міської ради Анастасія Кокоячук.

Що відомо Сквер навпроти університету облагороджують. Там встановлюють лавиці, оновлюють освітлення та викладають доріжки бруківкою. Роблять це за гроші, які отримали від меморандуму забудовників. Меморандум передбачає, що місцеві забудовники роблять інвестиційний внесок у розвиток інфраструктуру міста. Після початку робіт зі скверу демонтували погруддя композитору Сидору Воробкевичу. За словами керівника департаменту містобудування Андрія Тимофійчука, погруддя було аварійним. Чернівчанин Тарас Халавка зареєстрував петицію, аби погруддя повернули. Вона набрала потрібну кількість голосів. Те, що пам'ятник Воробкевичу має бути у сквері, вирішили й на громадських слуханнях, які відбулись у міськраді 7 липня.