І невсипущий контроль Лис не допоміг: до Дня незалежності України, як обіцяли, Хотинську швидше за все не відремонтують

Капітальний ремонт вулиці Хотинської розпочали восени минулого року. Підрядники обіцяли завершити роботу до 1 серпня.Яка наразі ситуація побачила кореспондентка molbuk.ua

На вулиці Хотинській зрізали усі дерева, щоб розширити дорогу і навести лад з комунікаціями "Укртелекому"

10 ранку. На вулиці дощить. Втім незважаючи на погоду, помічаю двох працівників. Прямую до них і починаю розпитувати за те, як довго триватиме ремонт.— Коли завершимо — невідомо. Ми самі не знаємо. Давайте я до вас покличу нашого головного.Поки чекаю керівництва, до нас підходить жінка пенсійного віку і починає сваритися з робочими.— Як так можна робити дороги, що все одно величезні калюжі? Не можливо пройти по тротуару, бо одразу машини бризкають всю воду на тебе, — скаржиться пенсіонерка.Запитую у неї чому вона кричить, а почувши, що я з "МБ", починає обурюватися:— Я тут 30 років живу. Ні разу не бачила нормальних доріг. Що це таке?, - обурюється чернівчанка.Через хвилин десять до нас підійшов ще один працівник, нібито головний, але спілкуватися відмовився.— Що вам казати? Я нічого не знаю. Вам треба до мого начальника йти. Шукайте його десь по дорозі, - каже чоловік.Я йшла майже годину вздовж вулиці, але знайшла лише працівника екскаватора. Він пояснив, що його роль — виконувати роботу на місці, тому також не може сказати коли закінчать ремонтні роботи.— Ми працюємо по 8-12 годин на день. Стараємося. Самі подивіться. От зараз бруківку ставимо.Я так і не знайшла керівників, які б погодилися розповісти деталі будівництва. Можливо злякалися дощу. Втім головне питання коли ж все таки завершиться ремонт так і залишається без відповіді.

Нагадаємо, 13 липня народна депутатка України Олена Лис повідомила, що "не дивлячись на відсутність в Чернівцях, через те, що цими днями відбуваються сесійні засідання в парламенті, уважно контролюю ситуацію з капітальним ремонтом вулиці Хотинської.

Добре розумію, що освоїти кошти на цьому міському об’єкті так само важко, як і добитися їх виділення. Бачу, що генеральним підрядником ТОВ «ПБС» активно продовжуються роботи щодо капітального ремонту вулиці Хотинськоі в м. Чернівцях.

До Дня Незалежності планується перекрити цю ділянку вулиці нижнім асфальтобетонним покриттям. Через своїх помічників продовжую відстежувати ситуацію, а з поверненням до Чернівців, знову особисто буду цим займатися та інформувати своїх виборців".

Авторка: Софія Король

Джерело: molbuk.ua