Чернівецька дитяча лікарня просить від влади грошей на ремонт

"Педіатричний корпус лікарні - історична споруда, яка охороняється законом. Будові понад 110 років, і вона потребує негайного будівельно-реставраційного оновлення, технічної реконструкції для виконання вимог доступності для пацієнтів з особливими фізичними потребами, сучасного технологічного інженерного оснащення для забезпечення лікувального процесу тощо. Для розв'язання цієї проблеми КНП "Міська дитяча клінічна лікарня" необхідно виділити цільове фінансування на виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту", - зазначив посадовець.

Лікар стверджує що, незважаючи на неодноразові та настійливі клопотання щодо ремонту в попередні роки, на поточний час рішення не прийняте. А ситуація вимагає негайного втручання.

Керівництво лікарні попросило управління охорони здоров'я підтримати їхнє звернення та клопотати перед міським головою і Чернівецькою міською радою розглянути питання щодо термінового виділення цільового фінансування для реконструкції педіатричного корпусу лікарні, а також для забезпечення лікарні під'їзними шляхами.

Ось такі проблеми доводиться вирішувати новому міському голові Чернівців Роману Клічуку, який працює на посаді півроку. Крім того, після хазяйнування попередників, час від часу то «рве» водопровідні труби, то теплотраси. А ще необхідно оперативно вирішити питання транспортного забезпечення міста та ремонту доріг.

Сергій СУЛИМА.

Фото Молбук.