Шість років на маршруті: потяг Львів-Чернівці здолав мільйонний кілометр

На той час це був перший український дизель-потяг ДПКр-2-001 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу. Відтак, щодня поїзд долає 534 кілометри, а за шість років на маршруті його пробіг перетнув мільйонну позначку. Про це пише ІА АСС з посиланням на пресслужбу Крюківського вагонобудівного заводу.

«Сьогодні дизель-поїзд трудиться на тому ж маршруті, з якого починав, - Львів-Чернівці. Це основний його маршрут, але бувають і зміни. Зокрема, ДПКр-2 був одним із учасників відкриття Бескидського тунелю 29 травня 2018 року», – розповідає начальник відділу сервісного обслуговування ПАТ «КВБЗ» Михайло Горбань.

Так, за інформацією підприємства, станом на 18 липня 2021 загальний пробіг ДПКр-2-001 складає 933 443 кілометри. Відповідно до розкладу руху пасажирських поїздів «Укрзалізниці», потяг № 702 «Львів-Чернівці» на маршруті щодня, окрім середи.

«За кожну добу ця цифра збільшується принаймні на 534 кілометри. Перший дизель-поїзд приєднається до своїх подібних українських потягів, створених на заводі – міжрегіональних поїздів локомотивної тяги (МПЛТ) та міжрегіональних швидкісних електропоїздів ЕКр1 «Тарпан», які мають пробіг, що обчислюється мільйонами кілометрів», - зазначають у пресслужбі вагонобудівного заводу.

Новини ІА АСС є у Viber

До слова, відстань між Львовом та Чернівцями – 267 кілометрів. На маршруті дизель-поїзда чотири зупинки: Ходорів, Івано-Франківськ, Коломия, Снятин. О 6:04 ранку дизель виїжджає з Чернівців. О 9:51 він у Львові. Вечірній рейс зі Львова стартує о 18:09, щоб бути у Чернівцях о 22:05.