«Червоній руті» - 51 рік: на Театральній площі Чернівців - свято української пісні (ФОТО)

На концерті пісні Володимира Івасюка та твори сучасних композиторів виконують народний артист України Павло Дворський та Василь Данилюк. Також виступають артисти Чернівецької обласної філармонії імені Д.Гнатюка та студенти училища мистецтв імені С. Воробкевича. Про це повідомляє агентство новин АСС.

Інформаційне агентство АСС є в Instagram

Також, сьогодні, 12 вересня, о 17:00 в Літньому театрі Центрального парку імені Тараса Шевченка відбудеться концерт. Виконуватимуть хіти та вестимуть вечір легенди української естради, Народні артисти України - Василь Зінкевич та Василь Ілащук. Вхід вільний.

Довідково

«Червона рута» — одне з найкращих творінь українців у світі. 13 вересня 1970 року на Театральній площі у Чернівцях вперше прозвучала «Червона рута» — пісня композитора Володимира Івасюка, що стала легендою. А все почалося після підкорення 1969 року гори Ельбрус на Кавказі, коли Володимир Івасюк повернувся додому і мандрував Карпатами.

«Камертон доброго настрою» — пропуск «Червоної рути» у світ. 13 вересня 1970 року «Червона рута» вперше прозвучала в прямому ефірі Чернівецького телебачення у програмі «Камертон доброго настрою». Транслювали програму на всю Україну. Головним режисером Чернівецького облтелерадіокомітету тоді був Василь Селезінка, заслужений діяч мистецтв України. Разом зі звукорежисером Василем Стріховичем вони творили програму «Камертон доброго настрою».