Перехрестя Університетська-Хмельницького буде перекрито до середини жовтня

У зв’язку з цим там планується обмеження руху транспорту. Відтепер – до середини жовтня.

Нагадаємо, раніше ІА АСС повідомляло про повне перекриття руху транспортних засобів на ділянці вул. Б. Хмельницького (від вул. Університетської до вул. В.Сімовича) та перехрестях вулиць: Університетська, Б. Хмельницького, Л. Українки, К. Томащука з 02.09.2021 по 13.09.2021 р. Про це йшлося у відповідному розпорядженні Чернівецького міського голови.

Інформаційне агентство АСС є в Instagram

Відтак, сьогодні, 13 вересня, Чернівецька міська рада на своєму сайті повідомила про перекриття цієї ж ділянки дороги з 14 вересня по 9 жовтня.

«Розпочинають капітальний ремонт території в межах перехрестя Богдана Хмельницького та Університетської. Через це на майже місяць, з 14 вересня по 9 жовтня, повністю перекриють рух транспорту на декількох ділянках дороги:

на вулиці Богдана Хмельницького (від вулиці Університетської до Сімовича);

на перехрестях вулиць Університетської, Богдана Хмельницького, Лесі Українки та Томащука», - йдеться у дописі.

«Затримка пов’язана з додатковими роботами. Проектом не було передбачено заміну комунікацій. Коли почались роботи на об’єкті, було прийнято рішення – замінити газові труби та труби водоканалу», - прокоментував продовження обмежень заступник Чернівецького міського голови Василь Зазуляк.

Повідомляється також, що на під'їздах до перекритих для руху ділянок встановлять попереджувальні знаки, а також схему об'їзду.

Читайте також всі новини Чернівців.

Нагадаємо, у Чернівцях на місці колишньої незаконної парковки на перехресті Університетська-Хмельницького облаштують громадський простір. Наразі там ведуться будівельні роботи, відновлюються підземні мережі. Згідно із проєктом відомо, що новий дизайн отримають тротуари, переходи та проїжджа частина, встановлять тактильну плитку для людей із вадами зору, будуть зелені зони відпочинку з лавками та фонтаном із питною водою. Також будуть встановлені енергоефективні нічні світильники та інформаційні панелі для туристів.