Вакцину розкидатимуть з літаків: на Буковині стартувала імунізація диких тварин

Сьогодні, 14 вересня, на території Чернівецької області стартувала пероральна вакцинація тварин проти сказу. Про це повідомила Анжела Косован, начальниця Головного управління Держпродспоживслужби у Чернівецькій області, пише ІнформАгентство АСС.

Розповсюдження приманок, які містять безпечну вакцину проти сказу, здійснюється за допомогою авіатранспорту.

Отримуйте новини в Telegram

Зазначається, що вакцина абсолютно не шкідлива для людей та тварин, екології та використовується на території України більше трьох років. Приманка має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із різким запахом м’ясо-кісткового борошна. Всередині приманки знаходиться капсула із вакциною проти сказу.

«Коли ви побачите літак, який розкидає приманку з вакциною розміром із сірникову коробку, просимо не хвилюватись – це лише здійснюється процес вакцинації диких м’ясоїдних тварин. Наполегливо просимо: при виявленні приманки не брати їх руками і не переносити їх з місця на місце, тим більше додому. Особливо застерегти дітей, при знайденні приманок з вакциною не гратись з нею, а тим більше не пробувати, не розламувати.

Розповсюдження приманок з вакциною здійснюється шляхом розкидання з літаків над лісовими, мисливськими та польовими угіддями», - зазначила Анжела Косован.