Підготовка до опалювального сезону: Чернівцітеплокомуненерго обстежує будинки споживачів

Підготовка до опалювального сезону — це, в першу чергу, ремонт та реконструкція обладнання і труб котелень. Але надзвичайно важливим етапом є ще й приведення до належного стану внутрішньобудинкових мереж.

У Чернівцях розпочалися і тривають підготовчі роботи для проведення гідравлічних випробувань для перевірки міцності та щільності теплових мереж і теплових вводів.

Представники МКП «Чернівцітеплокомуненерго» обстежують житлові будинки споживачів. При цьому процесі, окрім фахівців теплопостачального підприємства, обов'язково присутні ще представники управлінських компаній (чи ОСББ) та уповноважені особи будинку. За результатами перевірок при потребі формується припис з переліком заходів з підготовки до наступного опалювального періоду, які рекомендовано виконати.

Станом на 13 вересня 2021 р. представниками підприємства було оглянуто 300 із 597 будинків. За результатами перевірок сформовано 300 приписів із переліком заходів, необхідних до виконання. Про це повідомляють на фейсбук-сторінці МКП «Чернівцітеплокомуненерго».

Найбільш розповсюдженими недоліками є:

недостатня кількість контрольно-вимірювальних приладів,

несправна запірна арматура,

відсутність ізоляції трубопроводів,

відсутні або потребують заміни грязьовики (фільтри) на вводі в будинок,

неналежний санітарний стан підвального приміщення.