Поліція викрила двох працівників держпідприємства на Буковині, які незаконно видобували гравій

Поліція викрила двох працівників держпідприємства на Буковині, які незаконно видобували гравій.

Про це повідомляє Буковинська правда з посиланням на прес-службу Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області.

У Чернівецькій області правоохоронці викрили двох працівників державного підприємства, які нелегально видобували піщано-гравійну суміш поблизу річки Путилка в селі Усть-Путила.

Під час проведення профілактичних заходів щодо припинення порушень надрокористування поліцейські задокументували протиправну діяльність двох буковинців.

"Використовуючи спецтехніку організації, в якій працюють, чоловіки видобували піщано-гравійну суміш і завантажували її для подальшого перевезення. Правопорушники не мали дозвільних документів для законного здійснення такої діяльності", – йдеться у повідомленні.

За цим фактом слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 2 статті 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.

Наразі вирішується питання про накладення арешту на транспортні засоби і вантаж.

Слідчі поліції відібрали зразки видобутої суміші та призначили експертизи для визначення категорії корисних копалин. Порушникам загрожує до трьох років позбавлення волі.