Холодні школи та садочки: де у Чернівцях ще не увімкнули опалення

АСС

Для чернівчан ж опалювальний сезон розпочнеться 18 жовтня. Про це сьогодні на пресконференції розповів керівник КП «Чернівцітеплокомуненерго» Ігор Ніколенко, пише ІА АСС.

Так, за словами директора підприємства, наразі немає жодних підстав для зриву початку опалювального сезону у Чернівцях. Ще минулої п’ятниці «Теплокомуненерго» подало тепло до чернівецьких пологового будинку, дитячої лікарні та будинку дитини. Сьогодні ж, 11 жовтня, опалювати почали й частину міських дитячих садків та шкіл.

Дізнавайтесь інші новини Буковини.

Тепло у садочках

«Садочки, які мають окремі котельні, запускаються сьогодні. Тут мова йде про приблизно 17 садків.

Ті ж дошкільні установи, куди теплова енергія постачається від великих котелень – це від Максимовича, Південна-1, Південна-3 і Руська, будуть підключені з моменту, коли здійснюватиметься постачання тепла до населення.

Оскільки 14-17 жовтня вихідні, то здійснювати запуск на котелень на три дні проблематично. Тому до тих садочків теплова енергія буде постачатися з 18 жовтня», - конкретизував Ігор Ніколенко.

Тепло у школах

Як повідомив керівник КП «Чернівцітеплокомуненерго», 11 жовтня почали отримувати тепло й міські школи. Проте 12 навчальних закладів виявилися не готовими до опалювального сезону.

«12 шкіл ще мають виконати необхідні роботи до кінця жовтня, і коли освіта надасть нам заявку на подачу тепла на ці школи, то ми виконаємо подачу тепла туди»,- додав Ніколенко.

Тепло у квартирах

Батареї у квартирах чернівчан будуть теплі з 18 жовтня.

«На сьогодні завершуються роботи підрядних організацій, а саме реконструкція мереж теплопостачання.

До вівторка будуть завершення роботи по вул. Головній, і ми зможемо по Південній-3 подати теплоносій, провести гідравлічні випробування і заповнити внутрішньобудинкову мережу.

Що стосується Максимовича – там до кінця дня мають завершити роботи, і завтра ми починаємо заповнювати мережі.

По вул. Комарова закінчилися роботи у суботу. І сьогодні ми Південну-1 продовжимо дозаповнювати», - підсумував Ігор Ніколенко.

Інформаційне агентство АСС є в Instagram

Відтак, до 18 жовтня, за словами директора КП «Чернівцітеплокомуненерго», управлінські компанії та ОСББ мають подати листи-заявки щодо готовності до початку опалювального сезону.