Ігор Ніколенко: У Чернівцях з сьогоднішнього дня теплом забезпечені 17 дитячих садків з 65

Погляд

Сьогодні, 11 жовтня 2021 року, в Чернівецькій міській раді відбувся брифінг щодо початку опалювального сезону в місті.

- На сьогоднішній день завершуються роботи підрядних організацій, а саме реконструкція мереж теплопостачання. Фактично до вівторка будуть завершені роботи по Головній і ми зможемо по "Південній 3" подати теплоносій, провести гідравлічні випробування і заповнити внутрішньобудинкові мережі. Що стосується "Максимовича", то сьогодні до кінця дня мають завершити роботи. Від завтра ми починаємо заповнювати мережі. І, безпосередньо, по вул. Комарова закінчилися роботи в середу. і з сьогоднішнього дня ми "Південну 1" продовжуємо дозаповнювати, - розповів директор "Чернівцітеплокомуненерго" Ігор Ніколенко.

З його слів, з п'ятниці теплом забезпечили дитячу лікарню, пологовий будинок і будинок дитини. Також вже опалюються заклади, які мають окремі котельні.

- Із сьогоднішнього дня теплом забезпечені 17 дитячих садків у Чернівцях з 65. Це переважно ті заклади, які мають окремі котельні. Наприклад, подали тепло у дитячі садочки на вулицях Дарвіна, 4, Хотинська, 4С, Гагаріна, 89, Вільшини, 13, Узбецька, 29, Сторожинецька, 30А. Дитячі садочки, які отримують тепло від великих котелень, що на вулиці Максимовича, "Південна-1", "Південна-3" та котельня на вулиці Руській будуть підключені, коли тепло почнуть подавати у багатоповерхівки, тобто з 18 жовтня, - додав Ігор Ніколенко.

Також, він зазначив, що майже до кінця жовтня без тепла будуть ще 12 шкіл, які через проведення ремонтних робіт не готові до опалювального сезону.

Відео Артема КОЗМЕНКА