Осінні канікули на Буковині: коли та скільки відпочиватимуть школярі

АСС

Осінні канікули у навчальних закладах Чернівецької області розпочнуться за графіком, який запропонували у Міністерстві освіти. Про це кореспондентові агентства новин АСС розповіла директорка департаменту освіти та науки Чернівецької ОДА Людвига Цуркан. Суттєвих змін через посилення карантину в регіоні не передбачають.

Новини ІА АСС є у Viber

«У всіх ОТГ області, за попередніми даними, канікули почнуться відповідно до прийнятої програми – це останній тиждень жовтня. Тобто осінні канікули триватимуть з 25 до 31 жовтня. Але ми все ще моніторимо ситуацію, збираємо інформацію. Поки змін не передбачаємо, впродовж цього тижня будемо визначатись чи потрібні нам зміни», - зазначила Людвига Цуркан.

За таким же графіком і відпочиватимуть більшість шкіл міста Чернівці. Проте є навчальні заклади, які можуть змістити терміни осінніх канікул. Це відбудеться не з причин поширення коронавірусної хвороби, а через початок опалювального сезону в місті, розповіли в міському управлінні освіти.

Отримуйте новини в Telegram

«У деяких школах міста наразі тривають ремонтні роботи, є ризик, що системи опалення не зможуть працювати на повну потужність. Тому управління рекомендувало таким школам переглянути можливість перенесення термінів канікул тижнем раніше, з 18 жовтня. Так канікули у цих закладах можуть навіть подовжитись через святкові вихідні 14-15 жовтня. Остаточне рішення вже буде за школами, адже його прийматимуть автономно педагогічний колектив та адміністрація школи», - зазначила заступниця начальниці управління освіти Чернівецької міської ради Олена Кузьміна.

Перелік чернівецьких шкіл, які можуть змінити терміни осінніх канікул, в управлінні нададуть згодом, як тільки отримають відповідь від адміністрації навчальних закладів.

Читайте також всі новини Чернівців.