Десять дитсадків та одна школа: у яких закладах Чернівців увімкнули опалення

АСС

Відтак, опалення вже увімкнули у:-КНП «Чернівецький обласний центр служби крові» (вул. Українська, 36) -ДНЗ №3 (вул. Кармелюка, 43-а) -ДНЗ №48 (вул. Крилова, 2-а) -ДНЗ №7 (вул. Кобилянська, 21) -ДНЗ №15 (вул. О.Гузар, 12)-ДНЗ №18 (вул. Сторожинецька, 33-а) -ДНЗ №2 (вул.Узбецька, 29) -ДНЗ № 39 (вул.Глибоцька, 7) -ДНЗ №53 (вул.Дарвіна,11) -ДНЗ №50 (вул. Гагаріна, 89)-ДНЗ №49 (вул. Хотинська, 4-с)-ЗОШ № 13 (вул. Хотинська, 23)

Отримуйте новини в Telegram

У міськраді уточнили, що ті об'єкти, які готові технологічно прийняти теплоносій і подали про це відповідний лист-звернення, отримають теплопостачання найближчим часом.

Опалювальний сезон у Чернівцях

Нагадаємо, 11 жовтня у Чернівцях стартував опалювальний сезон. Однак, лише у деяких садочках та школах Чернівців з’явилося опалення. У решті дошкільних навчальних закладах тепло буде за тиждень. Про це розповів керівник КП «Чернівцітеплокомуненерго» Ігор Ніколенко. Зокрема, йдеться про ті дошкільні установи, куди теплова енергія постачається від великих котелень – Максимовича, Південна-1, Південна-3 і Руська. Ті дитсадки будуть підключені з моменту, коли здійснюватиметься постачання тепла до населення - з 18 жовтня.

11 жовтня почали отримувати тепло й міські школи. Проте 12 навчальних закладів виявилися не готовими до опалювального сезону. «12 шкіл ще мають виконати необхідні роботи до кінця жовтня, і коли освіта надасть нам заявку на подачу тепла на ці школи, то ми виконаємо подачу тепла туди»,- додав Ніколенко.