Чотири школи у Чернівцях йдуть на канікули раніше: причини та перелік закладів

АСС

Стало відомо, що школи 6, 8, 31 та 10 ліцей міста Чернівці йдуть на канікули з 18 жовтня. Про це кореспондентові агентства новин АСС розповіла Олена Кузьміна, заступниця начальниці міського управління освіти.

Дивіться нас на YouTube

Чотири навчальні заклади йдуть на канікули тижнем раніше через старт опалювального сезону в Чернівцях, пояснили в міському управлінні освіти.

«У деяких школах міста наразі тривають ремонтні роботи, є ризик, що системи опалення не зможуть працювати на повну потужність. Тому управління рекомендувало таким школам переглянути можливість перенесення термінів канікул тижнем раніше, з 18 жовтня. Так канікули у цих закладах можуть навіть подовжитись через святкові вихідні 14-15 жовтня», - розповіла Олена Кузьміна.

Отримуйте новини в Telegram

Усього рекомендації розглянути можливість перенесення канікул були надіслані 12-ом навчальним закладам. Рішення прийняли тільки 4 заклади з двох причин: ремонтні роботи та температурний режим. Так, у 8 школі та 10 ліцеї тривають ремонтні роботи за сприяння НЕФКО. Адміністрація 6 та 31 шкіл прийняла рішення про канікули, зважаючи на низький температурний режим.

«У 6 школі наразі скорочені уроки через холод. Тому прийняли таке рішення. Також там пам'ятають досвід минулого року, коли було важко під'єднати школу до опалення, там були прориви. Тому адміністрація прийняла таке рішення», - зазначила Олена Кузьміна.