Чернівецька ОДА оскаржує поновлення на посаді керівника департаменту будівництва

UA: Cуспільне мовлення

Чернівецька облдержадміністрація оскаржує в суді поновлення Олександра Пуршаги на посаді керівника департаменту будівництва.

Про це йдеться на порталі Судова влада.

Справу розглядатиме апеляційний суд у Вінниці. Наразі призначено склад суду, однак немає дати першого засідання. У коментарі Суспільному Олександр Пуршага сказав, що наразі його не поновили на посаді, адже триває суд.

Нагадаємо, Пуршагу звільнили у зв'язку з реорганізацією департаменту, який він очолював. Через суд він довів, що частина розпорядження про реорганізацію була протиправною. Суд скасував розпорядження голови Чернівецької облдержадміністрації і поновив Пуршагу на попередній посаді — виконувача обов'язків директора. За дні вимушених прогулів йому мають виплатити компенсацію у розмірі майже 200 тисяч гривень.

Що відомо 11 лютого Олександра Пуршагу звільнили з посади виконувача обов'язків директора департаменту капітального будівництва. За розпорядженням голови чернівецької облдержадміністрації департамент капітального будівництва, у якому працював Пуршага, реорганізували. Зокрема змінили структуру — з 41 штатних місць залишили 36. Він очолював управління капітального будівництва з 2014 року. Був депутатом фракції ВО "Батьківщина" в міській раді минулого скликання.