Карпатські громади Буковини можуть стати учасниками Конкурсу ініціатив

АСС

13 жовтня стартував конкурсний відбір ініціатив місцевих карпатських громад-2022. Йдеться про системний проєкт, що об’єднує громади Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької областей. Про це пише ІА АСС з посиланням на пресслужбу міністерства розвитку громад та територій України.

Дізнавайтесь інші новини Буковини.

«За період 2018-2021 років у рамках Конкурсу було профінансовано 230 проєктів громад загальним бюджетом майже 60 млн гривень. Це – реальна можливість реалізовувати амбітні та розвиткові проєкти на місцях. Тож ми запрошуємо до участі усіх небайдужих представників ОМС, комунальних, громадських, благодійних організацій та агенцій регіонального розвитку Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей», – розповів заступник міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

До слова, конкурс фінансується з державного бюджету у рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку». Ініціатива реалізується Мінрегіоном спільно з Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою облдержадміністраціями і облрадами, Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» в межах Програми підтримки секторальної політики.

Дивіться нас на YouTube