Нагороди та святковий концерт: На Центральній площі Чернівців відбулися урочистості до Дня захисників та захисниць України

Погляд

Сьогодні, 14 жовтня 2021 року, в Чернівцях на Центральній площі відбулися урочистості з нагоди Дня захисників та захисниць України.

- Цього дня ми вшановуємо життєвий подвиг ветеранів, учасників АТО/ООС, учасників військових конфліктів за межами України. Тобто тих всіх, хто з честю і гідністю виконує свій військовий обов'язок перед вітчизною. День захисників і захисниць відзначається в Україні вже 7-й рік. Прекметно, що цей день співпадає з великим релігійним святом Покрови. Традиційно українці саме цього дня відзначали військові звитяги найкращих синів і дочок України, - розповів перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор.

Як уже повідомлялося, урочистості розпочалися з того, що військовослужбовці, правоохоронці, рятувальники поклали квіти до Стіни пам'яті Героїв.

- Поруч з Днем Незалежності, напевно, це одне з найбільших українських свят, яке ми відзначаємо. І тут треба згадувати ті історичні події, які відбувалися, в тому числі, й на нашій території. Це той день, коли ми будемо вшановувати цих людей фактично завжди. Крім слів подяки і величезної шани тут немає що додати, - зазначив заступник Чернівецького міського голови Юрій Лесюк.

Також буковинців відзначили нагородами обласної, районної та міської рад.

Фото та відео Артема КОЗМЕНКА