У Чернівецькому національному університеті урочисто зустріли військовослужбовців, які повернулися з ООС

Погляд

Сьогодні, 22 листопада 2021 року, в Чернівецькому національному університеті відбулися урочистості з нагоди повернення із зони бойових дій на Сході України військовослужбовців 10-ої гірсько-штурмової бригади.

- Захисники України, військовослужбовці 10-ої гірсько-штурмової бригади, Буковина з честю вітає вас із поверненням у місце постійної дислокації, із поверненням додому. Не випадково обрали сьогодні місце щирих вітань з поверненням додому саме тут на території Чернівецького національного університету, символу Буковини та України, для того, щоб виказати вам особливу шану, визнання вашого героїзму, відданому служінню Україні. Ми дякуємо вам, що ви зі зброєю в руках дивилися і давали відсіч ворогові, агресору - Росії, яка не полишає планів поневолити нашу державу, покласти на коліна і змусити жити рабським життям, - звернувся до військових голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Нагадаємо, додому із зони проведення операцій об'єднаних сил повернулися військовослужбовці частин А3715 та А3029.

- Буковинці пишаються тим, що ви гідно і доблесно виконали свій військовий і громадський обов'язок у зоні проведення ООС. Наші гірсько-штурмові батальйони продемонстрували своїм побратимам з інших регіонів України, а головне підступному ворогу свою міць, військову дисципліну, мужність, витримку і вірність присязі, - зазначив перший заступник голови Чернівецької обласної ради Микола Гуйтор.

Представники влади нагородили кращих військовослужбовців відзнаками.

Фото та відео Артема КОЗМЕНКА