Громадські формування залучають до спільного патрулювання Чернівців

Погляд

19 листопада 2021 року на базі Чернівецького районного управління поліції відбулося спільне навчання поліцейських і членів громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону.

Метою проведення такого заходу є перевірка готовності до надання допомоги органам Національної поліції у забезпеченні громадського порядку та безпеки, запобігання адміністративним і кримінальним правопорушенням на території Буковини.

Під час проведення спеціальних навчань, поліцейські довели теоретичні основи правової діяльності громадських формувань, що діють на території області. Також правоохоронці продемонстрували на практиці тактику несення служби в пішому та автомобільному порядку. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

- Ми готові надавати органам Національній поліції області допомогу з охорони громадського порядку та державного кордону, - зазначив керівник громадського формування «Козацька обласна ВАРТА» Іван Федорійчук.

Крім цього, усі учасники даного заходу мали змогу на практиці відпрацювати правила використання та застосування спеціальних засобів захисту (кайданків, гумових кийків, засобів дратівливої дії). А також пройшли навчання на закріплення алгоритму дії під час зупинки транспортного засобу та затриманню злочинців.

Як розповів начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернівецькій області Святослав Кішлар, за результатами складання заліків члени формувань отримають сертифікати. Починаючи з цього тижня працівники поліції спільно з представниками громадських формувань почнуть посилене патрулювання території Буковини.