У Чернівцях може з’явитись студентська площа

Погляд

У Чернівцях розглядають можливість облаштувати на перетині Університетської та Сковороди "студентську площу". У межах проєкту там заплановано встановити острівці безпеки, лавиці та сучасне освітлення. Також цю зону планують озеленити. Наразі реалізація цього простору на стадії переговорів. Про це повідомляють у пресслужбі Чернівецької міської ради.

"Чи потрібно створити "студентську площу" на розі вулиць Університетської та Григорія Сковороди? Чому це важливо і що потрібно, аби повноцінно зреалізувати цей громадський простір, – обговорив під час знайомства з новим директором проекту "Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ" Еріком Швайкгардом", - пише на своїй сторінці у фейсбук заступник міського голови Чернівців Василь Зазуляк.

"Нагадаю, що ще у 2017 році, у межах "Майстерні міста", тимчасово облаштовували цю локацію як проект для безпеки пішоходів, оскільки тут дуже небезпечний подовжений пішохідний перехід.

Під час зустрічі окреслили операційні та стратегічні пріоритети розвитку міста, адже друга фаза проекту передбачає впровадження заходів Концепції інтегрованого розвитку 2030, а це – неабиякий шанс для Чернівців перейняти найкращі світові тенденції", - додає чиновник.